.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

logo KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Rekonstrukce kulturního domu

Libňatovský kulturní dům prošel v zimním období mezi roky 2021 – 2022 zásadní přestavbou. Společensky velmi významná budova prošla kompletní proměnou vizuální, ale především byly vyměněny rozvody elektroinstalace a došlo ke změně vytápění, kdy akumulační kamna nahradila moderní tepelná čerpadla. Všechny úpravy jsou cíleny jak na pohodlí hostů a návštěvníků kulturního domu, v prvé řadě ale také pro pořadatele, vystupující či organizátory akcí. Jde o podstatnou změnu, kterou bude třeba jistě „vychytat“ během prvního roku, dlouhodobě by však měly vést ke zjednodušení fungování kulturního domu.

V souběhu s výměnou elektroinstalace a topení totiž proběhla celková rekonstrukce interiérů. Nové jsou omítky, obklady, podlahy. Nové možnosti nabízí klubovna seniorů i zasedací místnost, dosud využívaná pouze pro účely vítání občánků apod. Všechny místnosti zdobí zcela nové osvětlení, nejvýraznější pochopitelně bude na sále kulturního domu. Zde jsme zvolili cestu LED podsvícení stromu a jediného dominantního lustru. Nové jsou možnosti ozvučení i promítací techniky. Došlo k celkové výměně záclon, závěsů, opony, včetně pojezdové rampy, i dalších divadelních prvků.

Stavební práce provedla firma Josefa Picha z Batňovic, která uspěla ve veřejné zakázce, přičemž elektroinstalaci zhotovila firma HTelektro Tomáše Havelky z Malých Svatoňovic a výměnu topení provedli Jaroslav a Michal Studničkovi ze Rtyně v Podkrkonoší. Novou oponu, záclony a závěsy zhotovil Boris Horníček z Letovic, dřevěné interiérové prvky na sále kulturního domu navrhl a zhotovil Martin Rejdák z Libňatov, další truhlářské práce zhotovila firma DAKO z Libňatova, svítidla dodala firma MAJAK HK z Hradce Králové, podsvícené znaky obce zhotovila firma Výrobce reklam Jindřicha Kořínka z Nymburka, dekorativní omítku zhotovila firma HZ Group z Náchoda. a firma Rondo ze Dvora Králové pak připravila doplnění divadelního osvětlení.

Cena za rekonstrukci kulturního domu, včetně všech subdodávek, činí cca 6,4 milionu Kč, přičemž 4 miliony Kč z této částky obci poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky.

Děkuji všem, kdo se na rekonstrukci podílel.
starostaZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 24.9.2022 od 20:00 hod
Posvícenská zábava
DJ Two brothers
80.-90. léta
KD Libňatov
plakát zde >>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Rekonstrukce kulturního domu

náhledové foto
Oslavy 130 let SDH Libňatov

náhledové foto
Slavnostní vítání občánků

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.