.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

logo KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisový turnaj ve čtyřhře

V sobotu 17. 8. 2019 a vlastně i v neděli 18. 8. 2019 se konal již jedenáctý tenisový turnaj čtyřher žen a mužů pořádaný T.J. Sokol Libňatov. Bohužel ne vždy prázdninový termín vyhovuje všem, z tohoto pohledu se však volba vydařila, neboť na kurt si našlo cestu 14 mužů a 6 žen. Horší to však bylo s počasím.

Náhodné rozlosování dvojic bylo provedeno tradičně den před turnajem, aby byl zajištěn hladký průběh samotného klání. Složení jednotlivých párů bylo zveřejněno až přímo na kurtu. O to zajímavější je pak sledovat, jak si budou vést dvojice, které spolu třeba nikdy nehrály a zda splní například očekávanou roli favoritů. Systém turnaje byl jednoduchý. Ženy odehrály zápasy způsobem každá dvojice s každou v jedné skupině. Muži byli rozděleni do dvou skupin, ze kterých následně do finálové fáze postoupily vždy dva nejlepší páry. Boj o umístění se pak odehrál v rámci této tabulky.

Hrálo se na dva sety do 4 gamů (ženy do 5 gamů) s případným tie-breakem. V plánu bylo odehrát 18 zápasů. Zápasy plynule navazovaly a časový harmonogram ukazoval, že se vše stihne odehrát za regulérních světelných podmínek. Bohužel brzy odpoledne se spustil drobný, avšak pravidelný deštík, který ne a ne ustat. Když se na jedné polovině hřiště vytvořila kaluž, bylo jasné, že se ve hře nedá pokračovat. Zbýval odehrát jeden zápas ženské části a dva rozhodující zápasy v soutěži mužů. Po dohodě všech zúčastněných bylo rozhodnuto pokračovat v neděli dopoledne. V neděli se naštěstí počasí umoudřilo a za sálajících slunečních paprsků byl turnaj dokončen.

A jaké byly konečné výsledky v soutěži žen? První místo vybojovaly Jitka Teichmanová s Věrkou Klementovou, druhé Iva Pichová s Pavlínou Bejrovou a bronz braly Dáša Teichmanová s Petrou Endlichovou.

Mezi muži si nejlépe vedli černí koně turnaje Ondra Zvara s Jirkou Řezníčkem. Druzí skončili Jendové Balcar a Kadaník. A na místě třetím Josef Vlček s Tomášem Vašatou.

Přestože sobotě počasí nepřálo, díky zázemí, které je vybudováno na tenisovém kurtu, mohla společná zábava vesele probíhat za doprovodu hudby do nočních hodin. A je pravda, že nedělní výkony některých tenistů byly tímto „tréninkem“ ovlivněny. Kvalitní občerstvení po celou akci zajišťovala Milena Gabrielová. Poděkování patří všem zúčastněným – tenistům za předvedené výkony i divákům, kteří přišli podpořit snahu hráčů. Poděkování patří rovněž obci Libňatov, která tenisové aktivity podporuje.

Tenisu nazdar!Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 13.8.2022 od 8:00 hod
Tenisový turnaj
čtyřhry
kategorie muži a ženy zvlášť
občerstvení zajištěno
tenisový kurt
TJ Sokol
plakát zde >>>

sobota 27.8.2022 od 20:30 hod
Letní kino
Deníček moderního fotra
občerstvení zajištěno
Obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Rekonstrukce kulturního domu

náhledové foto
Oslavy 130 let SDH Libňatov

náhledové foto
Slavnostní vítání občánků

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.