.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Tradiční Velikonoční turnaj ve stolním tenise pod záštitou T. J. Sokol Libňatov proběhl v sobotu 22. 4. 2017. Samotnému turnaji jako vždy předcházely pravidelné čtvrteční tréninky.

Stolní tenisté se v budově místního kulturního domu začali na sezónu 2016/2017 připravovat od listopadu 2016. Složení účastníků se příliš nemění, ale opět se mezi námi pár nových tváří objevilo, naopak někteří účast na trénincích omezili. Přestože se jedná pouze o přípravné zápasy, můžou mnoho napovědět, jak na tom kdo je. Je pozitivní sledovat postupné zlepšování hráčů, kteří pravidelně chodí trénovat, zejména pak u dorostu. U nás starších už výrazný progres většinou nelze předpokládat.

Pro motivaci byla opět vedena podrobná statistika vzájemných utkání a tady je z ní pár údajů. Nejúspěšnějším hráčem dle počtu poměru vítězství a proher byl Tomáš Endlich následován Frantou Chobotským. Nejpilnějším hráčem dle počtu odehraných zápasů byl Jiří Klement. Ale teprve ostrý start v turnaji ukáže, zda se dřina v přípravě vyplatila a zda budou naplněny představy všech zainteresovaných.

Do turnaje se přihlásil solidní počet 19 účastníků. Aktéři byli nalosováni do tří skupin, ve kterých se odehrály vzájemné souboje. Podle umístění ve skupinách došlo k nasazení jednotlivých hráčů do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. V zápasech o postup do finále se utkali Pepa Téra se Standou Frieblem se skóre 3:1 a Tomáš Endlich s Nikolou Markovou, který zvítězil výsledkem 3:0. Ve finále zvítězil Josef Téra, druhé místo obsadil Tomáš Endlich a třetí skončila Nikola Marková. Stupně vítězů tak vypadaly shodně jako v předchozím ročníku.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo nalosováno 8 párů pro čtyřhru. Nejprve byly opět odehrány zápasy ve dvou skupinách a následovalo vyřazování v pavouku. Na první místo vystoupali černí koně turnaje Franta Chobotský s Honzou Kosinkou, druzí skončili favorité Tomáš Endlich s Pepou Térou a bronzovou příčku obsadili Jirkové Resler a Klement.

Příjemný sportovní den se opět protáhl do večerních hodin, neboť bylo co probírat a nejsilnější jedinci pokračovali doplňováním tekutin v místním pohostinství. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu. Sportu a stolnímu tenisu v Libňatově zdar!

Článek: Kateřina Valdová
Foto: Jiří KlementZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 28.5.2022 od 17:00 hod
Zahrádkářské posezení
u altánu na dolejším konci
o občerstvení je postaráno
pořádá ČZS v Libňatově
plakát zde >>>

sobota 11.6.2022 od 8:30 hod
Jarní turnaj ve stolním tenise
pro obyvatele Libňatova
a účastníky čtvrtečních treninků
Kulturní dům
T.J. Sokol Libňatov
plakát zde>>>


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Den matek a rodiny

náhledové foto
Den Země v Libňatově

náhledové foto
Rekostrukce komunikací

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.