.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Dotační projekty
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2020

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

FC Barchovan Libňatov sezona 2017

Libňatov – Žernov
6:3 a 4:1

První utkání na domácím hřišti v letošním roce odehráli fotbalisté Libňatova v první červnovou neděli. Souboj o čelo tabulky sice nezačal úplně šťastně a po prvním poločase prohrával 1:2. Pěti góly po změně stran však výsledek strhl na svou stranu a utkání nakonec dovedl do vítězného konce. Ve druhém utkání se obě mužstva střídala v zahazování vyložených šancí. I tentokrát si ale nakonec výhru Libňatov pohlídal.

Už na tento pátek zveme hráči i fanoušky na naše hřiště. Od 17 hodin odehrajeme pouťové utkání mezi ženatými a svobodnými!

Branky: I. Teichman 3, O. Zvara 2, L. Čepelka 2, G. Zvara, M. Souček, P. Luštinec.
Sestava: F. Chobotský – G. Zvara, M. Zvara, J. Pich ml., L. Hanuš, M. Souček – I. Teichman, M. Pokorný – M. Pich, L. Čepelka, P. Luštinec, O. Zvara, T. Endlich, A. Zelinka, J. Téra, L. Vít. Trenéři: J. Pokorný. Rozhočí: J. Pich st.

AS Roma Trutnov – Libňatov
2:5 a 1:10

Zatímco v České Skalici se týmu nepodařilo takřka nic, v Trutnově to byla jiná písnička. Soupeř šel sice do vedení, ale trpělivá hra Libňatova přinášela ovoce. Barchovan si z horké trutnovské půdy odvezl pohodlných šest bodů, navíc si výrazně rozšířil své střelecké konto. Čtyřikrát se trefila úpická posila Libor Čepelka, po letech se prosadil nestárnoucí Libor Hanuš, poprvé se prosadila i další posila Honza Jiránek.

Po čtyřech odehraných kolech se tým drží na čele tabulky. V neděli 4. června se poprvé představí na domácím hřišti, když přivítá Žernov.

Branky: L. Čepelka 4, J. Pich 3, O. Zvara 2, G. Zvara, M. Pich, A. Zelinka, L. Hanuš, P. Luštinec, J. Jiránek.
Sestava: F. Chobotský – G. Zvara, L. Hanuš, T. Prouza, J. Jiránek, M. Souček – M. Pokorný, J. Pich ml. – P. Luštinec, M. Pich, O. Zvara, A. Zelinka, L. Čepelka, J. Téra.

Ležák Česká Skalice – Libňatov

Utkání s Ležákem Česká Skalice se Barchovanu příliš nepovedlo. Po špatném výkonu si z hřiště rivala přivezli pouhý bod. Tým srážely individuální chyby v obraně a střelecká bezradnost v útoku. Celkově nepovedené utkání.

Branky: L. Čepelka 2, O. Zvara, J. Téra, I. Teichman.
Sestava: F. Chobotský – T. Prouza, M. Souček, L. Hanuš, J. Pich ml., G. Zvara – M. Pokorný, I. Teichman – O. Zvara, T. Endlich, L. Čepelka, J. Téra, M. Pich.

Hořičky - Libňatov
1:8 a 1:7

Abychom ušetřili náš chudý trávník, přeložili jsme si derby se sousedními Hořičkami na jejich půdu. Široká sestava Libňatova svého soupeře doslova přejela. V obou utkáních jsme byli jasně lepší a soupeře pouštěli jen do minima šancí. Navíc jsme si hezky zastříleli a doufejme tak, že jsme si naladili formu na nadcházející náročnější zápasy. Pozitivní je, že se střelecky prosazovali jak útočníci, tak obránci.

Branky: V. Novotný 5, M. Pich 3, M. Pokorný 2, O. Zvara 2, M. Souček, T. Prouza, J. Pich ml.
Sestava: F. Chobotský - T. Prouza, G. Zvara, L. Hanuš, M. Souček, J. Pich ml. - M. Pokorný, P. Luštinec - M. Pich, O. Zvara, T. Endlich, L. Čepelka, A. Zelinka, V. Novotný.
Trenéři: J. Téra, D. Endlich, J. Pokorný, M. Zvara.

Nemojov - Libňatov
3:3 a 1:4

K úvodnímu utkání nové sezony jsme jeli k nejvzdálenějšímu účastníkovi soutěže na Královédvorsko. V obou utkáních jsme měli více ze hry, ale nedařilo se nám proměnit všechny své šance. První zápas skončil proto remízou, druhé jsme už ale dokázali dovést do vítězného konce. Se čtyřmi získanými body jsme byli na úvod nové sezony spokojeni

Branky: O. Zvara 3, J. Pich ml. 2, P. Luštinec 2
Sestava: F. Chobotský - J. Pich ml., G. Zvara, M. Souček, T. Prouza - M. Pokorný, I. Teichman - O. Zvara, P. Luštinec, M. Vít, T. Endlich

Rok 2016
Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013
Rok 2012
Rok 2011
Rok 2010
Starší zápasy rok 2009 a starší
mini mapa
Plánované akce

--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Nové pingpongové stoly

náhledové foto
Rekonstrukce mateřské školky

náhledové foto
Terénní úpravy u pošty

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.