.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Návštěvní kniha
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Poskytování informací
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Veřejné zakázky
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2019

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisový turnaj ve čtyřhře

V sobotu 11. 8. 2018 se konal jubilejní desátý tenisový turnaj čtyřher žen a mužů pořádaný T.J. Sokol Libňatov. Termín se podařilo trefit ideálně, neboť počasí přálo a k příjemně prožitému sportovnímu dni přispělo slunečné počasí. Bohužel ne vždy prázdninový termín vyhovuje všem, a tak někteří z tradičních účastníků nedorazili. Někdo se ženil, jiný třeba staví dům. I tak na kurt dorazilo 16 účastníků, z toho 4 zástupkyně něžného pohlaví.

Náhodné rozlosování dvojic bylo provedeno den před turnajem, aby byl zajištěn hladký průběh samotného klání. Složení jednotlivých párů bylo odhaleno až přímo na kurtu. A o to zajímavější je pak sledovat, jak si sednou dvojice, které spolu třeba nikdy nehrály. Systém turnaje byl jednoduchý. Ženy a muži si zvlášť odehráli zápasy způsobem každý s každým. Vzhledem k nízkému počtu žen, si ženy proti sobě zahrály dvakrát.

Hrálo se na dva sety do 4 gamů s případným tie-breakem. S ohledem na časové možnosti byla následně hra zkrácena na jeden set do 6 gamů. Diváci, kterých se přišel podívat poměrně pěkný počet, mohli sledovat 16 zápasů. Jak už to bývá, některé byly vyrovnané, jiné jednoznačné, vypjaté, emotivní i poklidné. Každý si přišel na své. Pozitivem bylo, že se vše stihlo odehrát za regulérních podmínek a snad poprvé se i vyhlášení vítězů stihlo za světla.

A jaké byly konečné výsledky v soutěži žen? První místo vybojovaly Petra Endlichová s Ivou Pichovou, které byly úspěšnější v zápase proti Marii Pichové s Jitkou Teichmanovou, a to i v následné odvetě.

Mezi muži si nejlépe vedli papíroví favoriti Honza Kadaník s Lubošem Davidem. Podali téměř bezchybný výkon a ani v jednom zápase nenašli soupeře, který by je více potrápil. Druzí skončili Jirkové Řezníček a Klement (kteří tak navázali na úspěšnou spolupráci z turnaje ve stolním tenise). A bronzoví se umístili Standa Friebel s Tomášem Vašatou.

Završením vydařeného tenisového dne bylo vyhlášení vítězů. Společná zábava pak jako vždy pokračovala za doprovodu hudby, a to především českých a slovenských hitů na přání. Kvalitní občerstvení po celou akci zajišťovala Šarlota Gabrielová. Poděkování patří všem zúčastněným – tenistům za předvedené výkony i divákům, kteří přišli podpořit snahu hráčů. Poděkování patří rovněž obci Libňatov, která těsně před turnajem dokončila realizaci zázemí na antukovém kurtu, které se pro obdobné akce osvědčilo.

Tenisu nazdar!Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

pátek 25.10.2019 od 19:00
Sjezd - Divadlo S.N.Ú.
Divadelní představení
Kulturní dům
obec Libňatov

sobota 16.11.2019 od 20:00
Dvě minuty - DAK Havlovice
Divadelní představení
Kulturní dům
obec Libňatov

pátek 6.12.2019 od 19:00
Gruzie - Tomáš Plecháč
Cestovatelská přednáška
Kulturní dům
obec Libňatov

pátek 10.1.2020 od 19:00
Ekvádor a Galapágy - Petr Školník
Cestovatelská přednáška
Kulturní dům
obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Ocenění dárců krve a plazmy

náhledové foto
Výprava do Trhoviště

náhledové foto
Vítání občánků

Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS