.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

znak KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Tenisová liga 2018

V roce 2018 se uskutečnil v pořadí již devátý ročník Libňatovské tenisové ligy pořádané T.J. Sokol Libňatov. Do soutěže se přihlásily 4 ženy a 15 mužů. Počet účastnic ženské soutěže tak poklesl o tři. Počet přihlášených mužů se sice nezměnil, změnilo se však obsazení, neboť jsme přivítali několik nováčků. Naopak někteří dlouholetí hráči se do letošního ročníku nepřihlásili.

Podle dosažených výsledků v minulém ročníku byli muži rozděleni do 1. a 2. ligy, ženy hrály v jedné skupině. Do 1. ligy mužů bylo nasazeno celkem sedm hráčů. O pořadí rozhodovalo množství získaných bodů ze vzájemných zápasů. Nejlépe si vedl nováček první ligy Luboš David, který vyhrál všechny odehrané zápasy bez ztráty setu a potvrdil předpoklady černého koně soutěže. K druhému místu tak odsoudil vítěze předcházejících čtyřech ročníků Tomáše Endlicha. Na třetím místě se umístil Jiří Klement. Druhou ligu ovládl nový účastník Tomáš Vašata. Další místa nebyla vzhledem k nízkému počtu odehraných zápasů ostatních hráčů klasifikována.

Souboj o putovní pohár v lize žen byl poznamenán nízkým počtem tenistek. O to jednodušší to měla obhájkyně prvenství Petra Endlichová, která první místo získala vítězstvími ve všech zápasech bez ztráty setu. Druhé místo si za své výkony vysloužila Iva Pichová. Bronz brala Dana Kultová.

Sezóna 2018 byla poznamenána úbytkem počtu odehraných zápasů ve druhé lize mužů. Přestože počasí tenisu přálo a poslední zápas byl odehrán dokonce ještě 4. listopadu. V první lize mužů i lize žen bylo odehráno 100 % zápasů. Naproti tomu ve druhé lize většina mužů nenastoupila ani k jednomu zápasu, což je na pováženou. Nejsmutnější na tom je, že někteří z hráčů ani nereagovali na nabídku soupeře s termínem k odehrání zápasu. V dnešní době, která nabízí nepřeberné možnosti okamžité přímé komunikace, je však holou skutečností, že komunikace spíše nefunguje…

Zakončení tenisové sezóny proběhlo 24. 11. 2018. Samozřejmostí bylo předání putovních pohárů a cen pro první tři hráče z každé ligy. O držiteli hlavní ceny v podobě tenisové rakety, měl jako již tradičně, rozhodnout los. Štěstěna se tentokrát přiklonila k Janu Kosinkovi, který ještě do konce roku stihl s novou raketou potrénovat v nafukovací hale. Tímto byla oficiálně tenisová sezóna zakončena.

Děkujeme všem, kteří se účastní brigád na tenisovém kurtu a všem, kteří podporují a mají svůj podíl na rozvoji tenisu v Libňatově, zejména obci Libňatov. V roce 2019 se budeme těšit na hojnou účast při akcích pořádaných na antukovém hřišti, kde se kromě nově vzniklého zázemí plánují další změny.

Na závěr bych chtěl vyzvat všechny příznivce tenisu i případné začátečníky, aby neváhali a přihlásili se do dalšího ročníku tenisové ligy.

Tenisu nazdar!Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 13.8.2022 od 7:30 hod
Tenisový turnaj
čtyřhry
kategorie muži a ženy zvlášť
občerstvení zajištěno
tenisový kurt
TJ Sokol

sobota 27.8.2022 od 20:30 hod
Letní kino
film bude upřesněn
občerstvení zajištěno
Obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Oslavy 130 let SDH Libňatov

náhledové foto
Slavnostní vítání občánků

náhledové foto
Den matek a rodiny

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.