.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

logo KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Sokolský výlet na Jizerku 2016

Jelikož jsme v předchozím roce při našem pobytu v Jizerkách neviděli kvůli nepřízni počasí to, co jsme vidět chtěli, rozhodli jsme se strávit první říjnový víkend opět v malebném prostředí Jizerských hor, v chalupě U Smrku v Horním Polubném. Letošního pobytu se zúčastnilo 22 členů a jejich blízkých. Kdo přijel, neprohloupil. Všichni jsme si společně užili nejen krásnou přírodu, ale také skvělou zábavu.

Po ubytování všech účastníků jsme se v pátek sešli ve společenské místnosti, abychom doladili pár organizačních věcí, probrali plán na sobotu a poté jsme se již tradičně věnovali do pozdních večerních hodin hraní společenských her, povídání a hodování. Jak jinak by měl začít další den našeho pobytu, než poctivou rozcvičkou na čerstvém horském vzduchu. Protáhli jsme ruce, nohy, zahřáli svaly, abychom byli po vydatné snídani připraveni na plánovaný pěší výlet. Letos nám počasí přálo a tak jsme se mohli pohodovou procházkou projít okolo osady Jizerka, nasávat paprsky podzimního sluníčka a užívat posledních teplých dní. Po obědě jsme se přesunuli k přehradě Souš, odkud nás čekala druhá sobotní trasa, a to k protržené přehradě. Od velké tragédie, která se zde odehrála a která smutně poznamenala životy stovek lidí v obcích pod přehradou, letos uplynulo 100 let. Památku obětí jsme uctili zapálením svíčky u zdejšího pomníku. I přes těch zhruba 12 km, které jsme dnes měli v nohách, nám ještě zbylo dost sil na večerní aktivity. Teplý večer vybízel k posezení u ohně a opékání buřtů, pro děti byla nachystána stezka odvahy, na jejímž konci na ně čekala sladká odměna a malý dárek. Zatímco se dospělí opět bavili u společenských her, užily si tentokrát večerní zábavu také děti, které si samy zorganizovaly pyžamovou párty se vším všudy, s hudbou, drinky a malým pohoštěním.

Náš pobyt se přehoupl ke konci a ráno jsme se probudili do podzimního sychravého dne. O to víc jsme se po osvěžující rozcvičce těšili na snídani do vyhřáté chalupy. Tento den se členská základna naší jednoty rozrostla o dva nové členy, kluky Kadaníkovi. Po závěrečném kladném zhodnocení letošního pobytu nastal čas balení a odjezdu domů. Již teď se všichni těšíme na další společnou akci.

Text: Kateřina Pavlásková
Foto: Kateřina Pavlásková a archiv T. J. SokolZpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 13.8.2022 od 8:00 hod
Tenisový turnaj
čtyřhry
kategorie muži a ženy zvlášť
občerstvení zajištěno
tenisový kurt
TJ Sokol
plakát zde >>>

sobota 27.8.2022 od 20:30 hod
Letní kino
Deníček moderního fotra
občerstvení zajištěno
Obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Rekonstrukce kulturního domu

náhledové foto
Oslavy 130 let SDH Libňatov

náhledové foto
Slavnostní vítání občánků

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.