.
Úvod |  Historie |  Sport |  Kulturní dům |  Galerie |  Firmy |  Spolky |  Mapa |  Mateřská škola |  Prodejna |  Noviny |  Odpady |  Rekonstrukce III/3041
.

Obecní úřad

  Základní informace
  Popis úřadu
  Úřední deska
  Finanční hospodaření
  Zápisy ze zasedání
  Veřejné zakázky
  Vyhlášky
  Tiskopisy
  El. podatelna
  Dotační projekty
  Poskytování informací
  Ztráty a nálezy

Spolky

  Hasiči
  FC Barchovan
  T. J. Sokol
  ČZS
  ČČK
  SPOZ
  Tenisová liga 2022

Munipolis aplikace

Munipolis

Kraj Královéhradecký

logo KHK

Portál veřejné správy

logo portál veřejné správy

Jestřebí hory

logo Jestřebí hory

Království Jestřebí Hory

logo Království jestřebí hory

Televize JS

logo televize JS

Partnerská obec Trhoviště

logo Trhoviště

Kotlíkové dotace

dotace banner
FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
logo CITYPORTALS.CZ
Obecní úřad Libňatov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Od listopadu až téměř do Velikonoc se na sále kulturního domu každý čtvrtek scházeli příznivci stolního tenisu.

Sezóna 2011-2012 byla v pořadí druhou, která probíhala pod záštitou T.J. Sokol Libňatov. To však neznamená, že možnost účastnit se tréninků a Velikonočního turnaje mají pouze Sokolové. Vítáni jsou všichni, kdo mají zájem zpestřit si dlouhé zimní večery trochou pohybu.

Tréninků se letos zúčastnilo přes dvacet hráčů. Potěšující je, že jsme mohli přivítat několik nových tváří, což přispělo k různorodosti hry. Mezi naše řady si našli cestu i "začátečníci" a bylo pozitivní sledovat, jak jejich výkony rostou, nebo» trénink dělá mistry. Výsledky ze vzájemných zápasů těch, kteří docházeli pravidelně, byly zaznamenávány a vyhodnoceny.

Nejvyššího počtu vítězných zápasů dosáhl Tomáš Endlich (132 ze 144 odehraných). Naopak nejvyšším procentem úspěšnosti (96 %) se mohl pyšnit František Chobotský, který prohrál jediný zápas. Na Velikonočním turnaji pak byl vyhodnocen hráč, u kterého došlo oproti minulému roku k největšímu zlepšení, a to Jaroslav Pich ml.

Velikonoční turnaj a tím i zakončení sezóny se uskutečnil v sobotu 31. 3. 2012. Do soutěže se přihlásilo 21 vyznavačů tohoto sportu z Libňatova a blízkého okolí. Účastníci, jak muži tak ženy, byli nalosováni do tří skupin, které se odehráli systémem každý s každým. Podle dosaženého umístění ve skupinách byli jednotliví hráči nasazeni do vyřazovacích zápasů, do tzv. pavouka, a tady teprve nastal opravdový boj o všechno. Přihlížející mohli sledovat méně vypjaté i vyrovnané zápasy plné emocí a nervů. V zápasech o postup do finále se utkali Stanislav Friebel s Josefem Térou a Tomáš Endlich s Františkem Chobotským. Do posledního zápasu ve dvouhře se probojovali poměrně očekávaní soupeři - Standa Friebel a Franta Chobotský. Finálové utkání nabídlo zajímavý taktický zápas a přetahovanou o každý míček, kdy si soupeři nedarovali nic zadarmo. Těsné vítězství 3:2 nakonec vybojoval Franta Chobotský. V souboji poražených třetí místo výsledkem 3:2 na sety vybojoval Josef Téra.

Po skončení soutěže jednotlivců bylo vylosováno 9 párů pro čtyřhru. Ty byly rozděleny do dvou skupin, kde se utkali ve vzájemných zápasech. Vzhledem k poměrně vyrovnanému složení dvojic nebylo do posledního zápasu rozhodnuto o tom, které dva páry vybojují postup ze skupiny do semifinále a následně do finále. Nakonec na první místo dosáhli překvapiví černí koně turnaje Martinové Vlček a Pich, kteří porazili 4:3 na sety Františka Chobotského s Josefem Pichem. Třetí místo vybojovali také výsledkem 4:3 Jan Pich s Jiřím Klementem proti páru Stanislav Friebel a Jan Kosinka. Sportovní den všichni zakončili společným přípitkem a v dobré náladě až ve večerních hodinách. Děkujeme všem soutěžícím za účast a těšíme se, že příští rok se opět sejdeme v hojném počtu.Zpět na fotogalerii
mini mapa
Plánované akce

sobota 13.8.2022 od 8:00 hod
Tenisový turnaj
čtyřhry
kategorie muži a ženy zvlášť
občerstvení zajištěno
tenisový kurt
TJ Sokol
plakát zde >>>

sobota 27.8.2022 od 20:30 hod
Letní kino
Deníček moderního fotra
občerstvení zajištěno
Obec Libňatov


--- Vložení akce ---
--- Archiv ---
Fotogalerie

náhledové foto
Rekonstrukce kulturního domu

náhledové foto
Oslavy 130 let SDH Libňatov

náhledové foto
Slavnostní vítání občánků

Všechny galerie
Pro zasílání novinek
nás kontaktujte emailem
zrušit zasílání

©MS & design: LS    
Cookies na těchto stránkách slouží pouze k zajištění jejich správné funkce, neukládají žádná data pro další zpracování.